Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Amster Global Spółka z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firmą posiadającą wiedzę, oraz wieloletnie doświadczenie. Od 2008 roku towarzyszymy naszym Klientom, aby efektywnie służyć radą w doborze oraz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych. 

Naszą siłą jest wiarygodność, oraz pracownicy posiadający duże doświadczenie i wiedzę techniczną. Z branżą HVAC związani jesteśmy od 2008 roku. Współpracując z wieloma czołowymi producentami, poznaliśmy ich mocne i słabe strony, dzięki czemu wiemy jak poruszać się w łańcuchu dostaw wspomagając realizację Państwa inwestycji. 

W naszej ofercie odnaleźć można bogatą gamę urządzeń do klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Dobrze wyposażony magazyn umożliwia zagwarantowanie terminowych dostaw dla naszych klientów co przekłada się na oszczędność czasu a co za tym idzie, obniżenie kosztów realizacji inwestycji. 

Ciągły rozwój naszej kadry pracowniczej, udział w wielu szkoleniach certyfikujących oraz monitorowanie nowinek technicznych sprawia że jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać większość problemów jakie może napotkać instalator w trakcie swojej pracy. Nasi handlowcy reagując na Państwa potrzeby, pozostają stale do dyspozycji. 

Wzrost ilości zadowolonych klientów firmy sprawił, iż koniecznym okazało się zwiększenie powierzchni magazynowo – biurowej. Od Czerwca 2016r., firma korzysta z nowoczesnej hali magazynowej oraz zaplecza biurowego. Nowa lokalizacja umiejscowiona jest w dogodnym pod względem logistyki miejscu naszego miasta Krakowa. Bliskość zjazdu na obwodnicę oraz łatwość dojazdu do siedziby firmy, pozytywnie wpływa na elastyczność współpracy z naszym przedsiębiorstwem. 

Jak powiedział Thomas A. Edison „Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej… znajdę go.”, podążając za tymi słowami, staramy się zawsze szukać najlepszych rozwiązań dla naszych klientów minimalizując koszty i maksymalizując ich zadowolenie ze współpracy.

 

Pozdrawiamy, amster24.pl Team !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium